Шановні колеги!

19–21 квітня 2018 року в м. Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудуться:

• щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра-2018»
  • виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном»
  • виставка «Навчання у Польщі».

На виставки запрошуються старшокласники, абітурієнти та їх батьки, студенти та представники педагогічної громадськості. На сьогоднішній день – це найбільший освітянсько-виставковий захід в Україні, що присвячений вищій вітчизняній освіті та освіті за кордоном, а також надає змогу всім бажаючим отримати вичерпну інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. На зазначених виставках будуть представлені понад 70 вітчизняних та закордонних вузів, серед яких – Національний авіаційний університет.

Крім індивідуальних консультацій і особистих профорієнтаційних і науково-творчих зустрічей, відвідувачі будуть мати можливість стати учасниками або слухачами тематичних семінарів та презентацій, що проведуть представники вітчизняних та закордонних освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і університетів.

Виставка працюватиме за графіком:

• 19–20 квітня 2018 року з 11.00 до 18.00
  • 21 квітня 2018 року з 11.00 до 17.00.

Вхід вільний.

Детальна інформація про роботу виставки, а також щодо участі у семінарах та конференціях на сайті: http://www.osvitainfo.com.ua

Запрошуємо усіх бажаючих!