Свято добра та благодійності

День святого Миколая – старовинне українське свято, на яке чекають всі дітки, бо потребують любові, захисту, родинного тепла. В цей день, зазвичай, ми намагаємося обігріти не тільки своїх рідних малеч, але й згадуємо про тих, хто залишився без батьківської турботи, про тих, кому вади здоров’я не дозволяють жити повноцінним життям. 19 грудня за ініціативи кафедри управління професійною освітою та підтримки т. в. о. директора ННІНО Дейнеги І. І., відбулася благодійна акція «Святий Миколай запрошує». Організаторами акції виступили студенти другої вищої освіти, магістри спеціальностей «Конфліктологія» та «Управління інноваційною діяльністю», слухачі курсів підвищення кваліфікації.

Свято вдалося! На запрошених гостей чекала вистава у виконанні студентів факультету кіно Національного університету культури і мистецтв, солодкий стіл та подарунки. Атмосфера, що панувала на святі стала найвищою винагородою організаторам акції.

За таке свято, слова глибокої вдячності висловлюємо: ТОВ «АЛАН» в особі виконавчого директора Махоти Д. П., керівнику відділу продажів

Холоду О. В., керівнику групи торгових представників Іванову Д. П.; небайдужим студентам – Сикану Віталію, Смірнову Олександру, Наливайченку Сергію, які змогли донести ідею благодійництва до своїх трудових колективів та долучити їх до підтримки акції; колегам по кафедрі, доцентам Сівашенко Т.В. та Панасюк І. П., провідному фахівцю Овраменко І. М.; дружній кафедрі технологій управління та особисто завідувачу, професору Міненку М. А.

Всім членам нашого колективу дякую за щирість, чутливість до проблем сімей, що виховують дитину з інвалідністю. Бажаю всім мирного неба, хліба на столі, здоровя Вам і Вашим дітям, щирості від людей та многая літа!

Хай щастить!

З повагою, завідувач кафедри УПО, проф. О. Дікова-Фаворська.