Запрошуємо на навчання до IT CLUB NAU

Національний авіаційний університет
Центр обдарованої учнівської молоді
запрошує на навчання до IT CLUB NAU

IT CLUB NAU – це освітній та профорієнтаційний проект для учнів молодших, середніх та старших класів, що має на меті залучити до науково-дослідної, пошукової роботи у середовищі вищої школи; створення оптимальних умов для виявлення обдарованості та надання їм підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості в сучасному суспільстві та постійного самовдосконалення. Проект реалізується у рамках програми «Обдарована особистість», що успішно впроваджується в Національному авіаційному університеті.

IT CLUB NAU – це сучасний вільний простір, де школярі зможуть творчо реалізувати власні здібності, у повній мірі розкрити свої таланти, розвинути критичне мислення та здатність до самореалізації; професійно самовизначитися; отримати нові знання, вмінні та навички в галузі ІТ технологій; розвинути уяву.

Щодня на вас чекатимуть нові теми для дослідження, що розвивають уяву, надають можливість проявити себе, націлити на зацікавленість у навчанні та активному пізнанні світу, командній взаємодії, поєднуючи навчання, відпочинок та дозвілля.

Чим цікавий проект?

• Учні стають більш самостійними і дорослими.
  • Учні навчаються створювати власні проекти і працювати в команді.
  • Професійне самовизначенням та розвиток особистості.
  • Гнучкий графік навчання та зручний час на власний вибір учнів.
  • Креативні та творчі завдання.
  • Нові знання, вміння та навички, що позитивно впливають на успішність в школі.
  • Наші тренери – молоді та успішні практики, що використовують інноваційні методи та форми навчання.
  • Можливість знайти нових друзів із спільними інтересами.
  • Консультування учнів в позанавчальний час (дистанційно).
  • Індивідуальний підхід до особистості.
  • Навчальний матеріал ­– сучасний, цікавий, пізнавальний.

Навчання платне.

Учні опанують:

• основи роботи з ПК
  • створення WEB-сайтів
  • програмування
  • створення програм та додатків
  • 3-D моделювання та друк
  • створення комп’ютерних ігор.

Навчання платне.

Режим роботи IT CLUB NAU:

понеділок – п’ятниця з 16:00 до 19:00.

субота – неділя з 10:00 до 13:00, з 13:00 до 16:00, з 16:00 до 19:00.

Адреса: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8а, ауд. 610, тел.: (044)406-74-04, 497-52-84
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр обдарованої учнівської молоді: корпус 8а, ауд. 609; ауд. 708, тел.: (044)406-74-15, 406-72-09

Керівник проекту: Алпатов Сергій Миколайович, тел.: 0996040780

www.kids-lab.xyz