День науки в НАУ для учнів-членів МАН з Луганщини

З метою популяризації науково-дослідницької діяльності, розширення партнерських зв’язків із Національним центром «Мала академія наук України» та реалізації проекту НАУ «Обдарована особистість», 17 грудня 2018 року в університеті успішно відбувся День науки для учнів-членів МАН України.

Учасниками заходу було 56 слухачів Луганського територіального обласного відділення Малої академії наук України з науковими інтересами ‑ математика, біологія, хімія та робототехніка.

Організатором виступив Центр обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту неперервної освіти спільно з Навчально-науковим інститутом аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Директор ННІНО, д.пед.н., професор Наталія Муранова презентувала гостям діяльність університету та Об’єднання обдарованої учнівської молоді НАУ.

Для учасників була передбачена насичена, цікава та змістовна наукова програма. Для учнів провели екскурсію до унікального за своїми можливостями та наповненням Авіаційного навчального ангару, де розміщено унікальні літальні апарати різних періодів розробки та експлуатації. Відчути себе пілотами літака учні мали змогу під час навчального заняття на тренажері ТУ-154.

Презентацію кафедри авіоніки та майстер-клас «Авіоніка регіонального літака» провели: д.т.н., професор, завідувач кафедри авіоніки Світлана Павлова та доцент кафедри авіоніки Олександр Варченко.

Ознайомив зі спеціальностями, за якими відбувається підготовка здобувачів вищої освіти в ННІ аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, к.т.н., доцент кафедри телекомунікаційних систем Роман Одарченко. Жвавий інтерес виявили учасники заходу до лекцій, що провели: д.т.н., професор кафедри аерокосмічних систем управління Валерій Азарсков на тему «Аерокосмічні дослідження в НАУ»; д.т.н., професор, завідувач кафедри електроніки Фелікс Яновський – «Інтернет речей і сучасна радіолокація»; к.т.н., доцент кафедри радіоелектронних пристроїв та систем Євген Габрусенко – «Основи радіомоніторингу та інформаційної безпеки».

Гостинно учнів зустріли та провели пізнавальну екскурсію в Музеї НАУ та Науково-технічній бібліотеці. Луганчани з великим захопленням прослухали лекцію «НАУ: історія, традиції, сьогодення», яку провела завідувач сектора Оксана Лазаренко.

Це був насичений, чудовий та яскравий День науки в НАУ для учасників заходу – день змістовних наукових лекцій, майстер-класів, екскурсій та цікавих спілкувань.

Запрошуємо учнівську молодь та освітян України приєднатися до науково-дослідницької роботи на кафедрах Національного авіаційного університету.

Наші контакти: (044)406-72-09, 406-74-04, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., www.facebook.com/obdarovana.