НАУ презентував свою діяльність у м. Вишневому

30 листопада 2018 року на запрошення Київського обласного центру зайнятості, Навчально-науковий інститут неперервної освіти взяв участь у профорієнтаційному заході «ярмарок професій» для учнів м. Вишневого та ЗСО Києво-Святошинського району, що відбувся у приміщенні школи №4.

Захід відвідали понад 300 учнів 9–11 класів, батьків та вчителів. Із різноманітних інформаційно-рекламних матеріалів (стендів-банерів НАУ; випусків газети «Авіатор»; буклетів ННІ, факультетів; презентацій та відеоматеріалів) абітурієнти отримали детальну інформацію про історію та сьогодення нашого університету, потужні наукові школи, кваліфікацію фахівців з різних галузях підготовки спеціалістів.

Учням розповіли про перспективи навчання в університеті, в тому числі про навчання англійською мовою; освітні програми; інформували про кафедру військової підготовки; про можливості, що відкриваються перед студентами щодо їх участі у різноманітних міжнародних освітніх проектах та програмах; наукову діяльність та цікаве і багатогранне дозвілля студентів; реальні можливості проходження практики у провідних та відомих компаніях і підприємствах нашої держави; про перспективи подальшого працевлаштування за обраною спеціальністю.

Цікавила присутніх випускників інформація про Умови вступу до ЗВО України у 2019 році, а також і особливості вступу до НАУ у 2019 році, а саме: інформація про можливість отримання додаткових 20 балів за результатами участі у Всеукраїнських олімпіадах університету 2019 році; вартість навчання; особливості вступу на окремі спеціальності; терміни прийому документів та зарахування; порядок подачі заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі, навчання на підготовчих курсах тощо.

Учасники заходу були запрошені на дні відкритих дверей НАУ 02 лютого, 11 квітня та 08 червня  2019 року; екскурсії до університету та зустрічі з відомими науковцями.

Адміністрація Києво-Святошинського МРЦЗ подякувала представникові НАУ за проведення кваліфікованого профорієнтаційного інформування учнівської молоді міста та району, передала щирі слова вітання та вдячності керівництву університету та багатотисячному колективу за щорічну участь у «ярмарку професій», а головне – підтримку щодо вирішення спільних профорієнтаційних завдань та здійснення допрофесійної підготовки старшокласників.