Підвищення кваліфікації державних службовців

ННІНО продовжує реалізацію проекту на виконання державного замовлення Національного агентства з питань державної служби на підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції.

28 листопада у Північному офісі відбувся одноденний тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання та виявлення корупції.

Семінар відкрив начальник Північного офісу Держаудитслужби Олександр Карабанов, який наголосив на необхідності усвідомлення і застосування норм антикорупційного законодавства кожним державним службовцем у повсякденній діяльності.

Перед слухачами виступили доктор економічних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування Національного авіаційного університету Наталія Грущинська та кандидат юридичних наук, доцент цієї ж кафедри Ігор Розум, які презентували доповіді «Тіньова економіка і корупція» та «Правові аспекти боротьби з корупцією».