Нагородження працівників ННІНО на засіданні Вченої ради НАУ

28 листопада 2018 року у Національному авіаційному університеті відбулося засідання Вченої ради університету.

Приємною подією для усього колективу Навчально-наукового інституту неперервної освіти стало відзначення та вручення нагород ректором Володимиром Миколайовичем Ісаєнком кращим співробітникам нашого Інституту.

Нагрудний знак «За сумлінну працю» Національного авіаційного університету було вручено Кравченко Світлані Святославівні – методисту вищої категорії сектору післядипломного навчання навчально-методичного відділу Навчально-наукового інституту неперервної освіти.

«Подяка ректора» Національного авіаційного університету була вручена Івановій Ірині В’ячеславівні – доценту кафедри технологій управління Навчально-наукового інституту неперервної освіти, кандидату економічних наук, доценту.

Шановні колеги! Від імені колективу ННІНО та від себе особисто щиросердечно вітаємо вас із заслуженими нагородами.

З нагоди цієї події бажаємо вам невичерпної творчої енергії, сил та наснаги, нових професійних досягнень, міцного здоров’я, плідної праці, нових звершень та перемог!

З повагою, адміністрація ННІНО