Навчання орнітологів аеропортів України та Грузії.

Днями завершилося навчання групи слухачів на курсах підвищення кваліфікації за програмою «Орнітологічне забезпечення польотів та управління небезпеками, що створюються представниками дикої природи», які були організовані Навчально-науковим інститутом неперервної освіти. Курси проводилися згідно Сертифікату Державної авіаційної служби України GH011, виданого університету як навчальному закладу цивільної авіації з підготовки, перепідготовки, підтвердження/відновлення і підвищення кваліфікації персоналу з наземного обслуговування.

Слухачі курсів - представники авіаційних підприємств та установ України і Грузії: ДП Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ДП «Аеропорт «Житомир», КП «Міжнародний аеропорт «Одеса», ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д.Галицького, ТОВ «Нью Системс АМ», КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці», Державіаслужби, ДП «Антонов», ТОВ «Об’єднання аеропортів Грузії», ТОВ «TAV Urban Georgia».

Для проведення консультацій слухачів стосовно практики розслідування авіаційних подій та інцидентів при зіткненнях повітряних суден з птахами була запрошена державний інспектор з авіаційного нагляду Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами Шенделюк Г.А.

На завершення КПК слухачі одержали свідоцтва про підвищення кваліфікації і висловили слова вдячності за високий рівень організації курсів.