Формуємо власний погляд на пріоритети національного розвитку України

19 листопада 2018 року студенти магістратури спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету під керівництвом завідувача кафедри публічного управління та адміністрування, д.е.н., доцента Грущинської Н.М. прийняли участь в роботі конференції: «Європейський вибір України: прогрес та перспективи» за організації Інституту економічних досліджень та політичних консультацій. Тематика конференції охоплювала питання вступу України до Європейського Союзу з урахуванням політичних, економічних трансформацій в суспільстві. Презентовані на конференції аналітичні матеріали можуть бути використані студентами при написанні магістерських робіт, підготовці до занять та допомагатимуть їм як майбутнім магістрам з публічного управління та адміністрування сформувати власний погляд на пріоритети національного розвитку України.