Освітня виставка у Києві

15-17 листопада 2018 року у м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) відбудуться: щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра ‑ День студента 2018» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Організатори виставки запрошують старшокласників, студентів і батьків відвідати виставки «Освіта за кордоном» та «Освіта та кар’єра – 2018», у ході яких будуть представлені більше 70 закордонних навчальних закладів із різних країн світу та провідні українські вищі.

Представники більше 70 закордонних університетів з Іспанії, Італії, Кіпру, Литви, Німеччини, Норвегії, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Чехії, США, Франції, Швейцарії чекають на Вас.

У виставці «Освіта та кар’єра – 2018» братимуть участь провідні вищі навчальні заклади країни в тому числі й Національний авіаційний університет

Що Вас чекає на виставці:
• спілкування з представниками українських та закордонних університетів
• консультації експертів з освіти за кордоном
• презентації та семінари

Запрошуємо відвідати виставки!

Вхід вільний без реєстрації
15-16 листопада 11,00 – 18,00
17 листопада 11,00 – 17,00
Український дім (м. Київ, вул. Хрещатик, 2)