Передаємо педагогічний досвід майбутнім інструкторам

Навчально-науковим інститутом неперервної освіти спільно з кафедрою педагогіки та психології професійної освіти НН ГМІ в період з 01 по 05 жовтня 2018 року проведено курси первинної підготовки з методики викладання за програмою «Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу». Слухачі курсів - фахівці з наземного обслуговування ТОВ «КОМПАНІЯ СКАЙ СЕРВІС» (м. Одеса).

Курси проводилися відповідно до Сертифікату Державної авіаційної служби України GH011, яким університет визнано як навчальний заклад цивільної авіації з підготовки, перепідготовки, підтвердження/відновлення і підвищення кваліфікації персоналу з наземного обслуговування.

В рамках проекту розглядалися актуальні питання професійної педагогіки, а саме: професійно-психологічна готовність інструктора до викладацької діяльності, сучасні методи та технології навчання дорослих, особливості організації і проведення різних форм навчальних занять та контролю знань слухачів курсів.

Навчання здійснювалося на високому професійному рівні та отримало схвальні відгуки від його учасників.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснюється фахівцями сектору підвищення кваліфікації НН ІНО. Телефон для довідок: 406 70 34, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Триває набір до наступної групи!