КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СЕРТИФІКОВАНИХ ІНЖЕНЕРІВ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

З 25 вересня по 4 жовтня поточного року на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету проходили чергові курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників. Організаторами навчального процесу на курсах були працівники ННІНО: завідувач сектору підвищення кваліфікації О. Зосименко, методист в/к К. Корсуненко, провідний фахівець В. Хровст.

Навчальний процес забезпечували професор Ковальчук М.С. (Інститут геологічних наук НАНУ), доцент Крельштейн П.Д. (Київський національний університет ім. Т. Шевченка) і викладачі кафедри землеустрою та кадастру Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету доцент Самойленко Л.В., доцент Стецюк М.П., старший викладач Бойко О.Л.

Члени екзаменаційної комісії, відомі і шановані фахівці: Підгайний Ю.В., Кулініч В.В., Дорош О.С.

Курси відвідували представники державних і приватних землевпорядних установ, фізичні особи підприємці. Свідоцтва про підвищення кваліфікації отримали 7 сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Приємно було зустріти серед слухачів курсів випускників кафедри землеустрою та кадастру Ніколенко Тетяну та Листоферова Антона.