За парти покликав перший дзвоник…

1 та 3 вересня навчальні заклади України гостинно відчинили свої двері школярам і класи знову наповнились веселим дитячим гамором, а вчителі привітно зустріли святково одягнених і усміхнених вихованців у 2018–2019 н. р.. Хтось з них прийшов до рідної альма-матер удруге, втретє… ну а хтось – востаннє чи вперше. День знань відкрив перед випускниками незвідані дороги, цікавий шлях до подолання нових вершин і самостійного дорослого життя. Він став для школярів початком наполегливої праці на благо процвітання нашої незалежної держави.

У цей святковий день, за доброю традицією, Національний авіаційний університет прийняв участь в урочистій церемонії Першого дзвоника та привітав зі святом учнів понад 30 ЗНЗ м. Києва та регіонів України. Університет на урочистостях у ЗСО представляли понад 40 співробітників НН інститутів. ННІНО було організовано розсилку вітання зі святом від ректора Ісаєнка В. М. та колективу НАУ на понад 4000 електронних адрес шкіл, ліцеїв та гімназій України.  

Колектив НАУ побажав усім присутнім мирного неба, впевненості в завтрашньому дні, незабутніх миттєвостей шкільного життя, нових відкриттів і всіляких досягнень!  

Прочитано 63 разів