Співпраця освітян середньої та вищої школи запорука розвитку університету

27 серпня 2018 року в рамках серпневої освітянської конференції для вчителів закладів середньої освіти, викладачі кафедра базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту неперервної освіти здійснили виїзне відрядження до м. Здолбунів Рівненської області з метою надання методичної допомоги вчителям шкіл щодо викладання навчальних предметів, що є базовими у підготовці до загальнодержавного ЗНО, налагодження плідної співпраці щодо роботи з обдарованою учнівською молоддю, а також популяризації діяльності університету.

На конференції обговорювалися актуальні питання сучасної середньої освіти, а також засадничі положення «Закону про освіту». Завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент Приходько О. Ю. представила освітянам Здолбунівщини доповідь за темою «Професіограма вчителя української мови та літератури Нової української школи в контексті підготовки до ЗНО». Питання якісної підготовки абітурієнтів до складання ЗНО, їх майбутньої професійної орієнтації, новаторські освітні тенденції НУШ стали ключовими під час науково-методичних презентацій та дебатів учасників.

Участь науково-педагогічного складу університету у науково-методичних освітянських конференціях є показником актуальності плідної співпраці у системі «загальноосвітні заклади середньої освіти – заклади вищої освіти», а також успішно демонструють не лише високий науковий потенціал викладацького складу, а й сприяють залученню до навчання в НАУ обдарованої учнівської молоді з регіонів України, що в майбутньому формуватимуть його наукову студентську еліту.