Курси «Моніторинг польотних даних»

Керівні документи ІСАО передбачають перехід на новий рівень забезпечення безпеки польотів, спираючись на постійний моніторинг польотних даних, обмін інформацією, створення спеціалізованих центрів, тощо. Тематиці моніторингу, апаратному, програмному та методичному забезпеченню присвячені курси підвищення кваліфікації «Моніторинг польотних даних», які були організовані Навчально-науковим інститутом неперервної освіти в період з 23 по 27 липня 2018 року. Цього разу слухачами курсів були працівники ПАТ «АК «Українські вертольоти», ТОВ «Рута Ейр», ТОВ «Авіакомпанія «СКАЙАП», ТОВ «АНДА ЕЙР», ТОВ «Авіакомпанія «Українські крила», ТОВ «Авіакомпанія «Украгроавіа».

Навчання проводилося на базі навчально-методичної лабораторії експлуатації автоматизованих систем контролю польотів НН ІКІТ. Крім викладачів університету, до проведення занять залучалися фахівці Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами.

Учасники курсів отримали сертифікати, якими надається право здійснювати моніторинг та аналіз польотних даних в рамках системи управління безпекою польотів та брати участь в обробці і аналізі польотних даних під час розслідування авіаційних подій.

Триває набір до наступної групи!