Стажування за програмою підвищення кваліфікації в Празі

Форма стажування – дистанційна (з 01.06.2018 р. по 22.08.2018 р.) та очна (з 23.08.2018 р. по 26.08.2018р.в Чехії).

Програма стажування складається з трьох навчальних модулів (108 год.).

Модуль 1.Освітні системи країн Євросоюзу та організація навчального процесу в європейських університетах (36 год.).
Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти. Порівняльна характеристика освітніх систем Чехії, Польщі, Австрії, Німеччини, Франції та Великобританії. Кроскультурні комунікації в навчанні та академічна мобільність викладачів та студентів. Програми підготовки та організація навчального процесу: уніфікація та диференціація. Інтеграція науки в освітній процес.

Модуль 2. Публікації в наукових журналах: теорія і практика (36 год.).
Практика, правила і традиції написання наукової статті в журналах, що входять до системи SCOPUS, WebofScience тощо. Системи та індекси цитування наукових журналів, публікаційної активності та продуктивності вчених. Системи SCOPUS і WebofScience в практиці. Імпакт-фактор наукового журналу, індекс Хірша, цитування.

Модуль 3. Наукові проекти та грантова діяльність в освітніх організаціях (36 год.).
Проектний менеджмент: планування і підготовка проектів. Індивідуальні та інституційні наукові проекти. Проектні та грантові можливості Євросоюзу. Умови успішної реалізації наукових проектів у ЄС (на прикладі Чехії, Великобританії, Ірландії). Процедура подачі заяви. Умови та вимоги до заявників. Оформлення конкурсної документації. Методика і аргументація. Опис індикаторів і результатів проекту. Складання бюджету. Case-studies.

Дистанційна частина стажування.

1. Робота із співробітниками Празького інституту підвищення кваліфікації через електронні комунікації (скайп, режим відеоконференції).
  2. Опрацювання презентаційного матеріалу доповідей співробітників Празького інституту підвищення кваліфікації.
  3. Дистанційне виконання завдань щодо тематики модулів.

Очна частина. Аудиторна робота відповідно до змісту програми стажування, консультації, наукові дискусії, круглі столи.

Учасникам стажування видається сертифікат Празького інституту підвищення кваліфікації (серія, номер) на 108 год.

Більш детальна інформація щодо стажування міститься у інформаційному буклеті:

БУКЛЕТ

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

Адреса: 03680 м. Київ, пр-т Космонавта Комарова 1, корпус 8а, кім. 610.

тел.: (044) 406-74-04 - Кучерова Людмила Миколаївна