До уваги осіб, які вступатимуть на навчання до Національного авіаційного університету для здобуття освітніх ступенів бакалавр та магістр за заочною формою навчання

Шановні, вступники!!!

Національним авіаційним університетом із урахуванням вимог ст. 44 Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII, положень наказу МОН України «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти» від 13.10.2017 р. № 1378, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.11.2017 за № 1397/31265, Правил прийому до Національного авіаційного університету у 2018 році, затверджених Вченою радою Університету 20.12.2017 оголошено прийом на здійснення підготовки фахівців з вищою освітою освітніх ступенів бакалавр та магістр за заочною формою навчання за спеціальностями, освітніми програмами згідно з переліком, визначеним у нижче наведених посиланнях:

• перелік акредитованих та неакредитованих спеціальностей (спеціалізацій), освітніх програм за якими здійснюється прийом на відкриті та закриті (бюджетні) конкурсні пропозиції та перелік конкурсних предметів, з яких вступники мають подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на основі повної загальної середньої освіти на заочну форму навчання у 2018 році

• перелік акредитованих спеціальностей (спеціалізацій, освітніх програм) за якими здійснюється прийом на навчання осіб, які здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень) вищої освіти у 2018 році на заочну форму навчання

• перелік акредитованих та неакредитованих спеціальностей (спеціалізацій, освітніх програм), за якими оголошується прийом на навчання в 2018 році до Національного авіаційного університету освітній ступінь «Магістр» (заочна форма навчання)

Довідник абітурієнта (магістратура)

Окрім того Національний авіаційний університет здійснюватиме набір на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавр за заочною формою навчання з використанням технологій дистанційного навчання за спеціальностями, освітніми програмами:

№ з/п Спеціальність

Освітня програма

1.  051 Економіка 051.2 Міжнародна економіка
051.3 Економіка підприємства
2.  053 Психологія Психологія
3.  071 Облік і оподаткування Облік і аудит
4.  072 Фінанси, банківська справа та страхування Фінанси і кредит
5.  073 Менеджмент 073.2 Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
6.  075 Маркетинг Маркетинг
7.  076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Підприємницька діяльність в авіації
8.  125 Кібербезпека Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації
Системи технічного захисту інформації
9.  161 Хімічні технології та інженерія Хімічні технології альтернативних енергоресурсів
Хімічна технологія палива та вуглецевих матеріалів
10.    172 Телекомунікації та радіотехніка Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси
11.    272 Авіаційний транспорт Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден
12.    275 .04 Транспортні технології (на повітряному транспорті) Організація перевезень і управління на транспорті (повітряному)
Мультимодальний транспорт і логістикаОрганізація авіаційних робіт і послуг
Автоматика та автоматизація авіаційних робіт і послуг