Підготовка інструкторів авіаційних навчальних закладів

В Начально-науковому інституті неперервної освіти НАУ завершилося навчання за програмою підготовки з методики викладання "Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу" для інструкторського та екзаменаторського персоналу навчального авіаційного центру ДП «Конотопський авіаремонтний завод АВІАКОН». Державне підприємство «АВІАКОН» входить до Державного концерну «УКРОБОРОНПРОМ» та спеціалізується на діагностиці, ремонті, технічному обслуговуванні і модернізації вертольотів.

Навчання 2-х груп авіаційних фахівців проводилось в період з 23 по 27 квітня на базі підприємства в м. Конотоп, Сумської обл., викладачі - доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти НН ГМІ Інна Каряка і Людмила Доценко. В процесі навчання обговорювалися сучасні андрагогічні підходи до педагогічної діяльності, особливості педагогічної комунікації та поведінки інструктора в конфліктних ситуаціях, новітні методи програмованого навчання. Особливий інтерес у слухачів викликали питання педагогічних технологій навчання дорослих.

Програма курсів затверджена Державною авіаційною службою України та рекомендована всім навчальним закладам цивільної авіації України. Періодичність навчання регламентована програмою і становить 1 раз на 2 роки.

За результатами виконання тестових завдань слухачі одержали сертифікати встановленого зразка.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснюється фахівцями сектору підвищення кваліфікації НН ІНО. Телефон для довідок: 406 70 34, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених!