Святкування Дня авіації та космонавтики у НАУ!

Справжнім святом для абітурієнтів, студентів, викладачів, співробітників та гостей університету стало традиційне проведення Дня відкритих дверей, що відбувся 12 квітня 2018 року у Центрі культури та мистецтв НАУ, організований Навчально-науковим інститутом неперервної освіти. У цей день прогресивне людство святкує всесвітній День авіації та космонавтики.

На Площі знань усіх гостей зустрічала виставка безпілотних літальних апаратів, розроблених у НАУ. У холі ЦКМ свою навчально-наукову діяльність презентували НН інститути, факультети, відокремлені структурні підрозділи, Приймальна комісія та кафедра військової підготовки. Неабияке враження на відвідувачів справила виставка книг НТБ, присвячена авіації та космонавтиці. Майже 1300 абітурієнтів, їх батьків, вчителів змогли ознайомитися із цьогорічними умовами вступу та навчання, перевагами підготовки до ЗНО, переліком спеціальностей, проходження практики, працевлаштування, англомовним проектом, можливістю отримати другу (іншу) вищу освіту, формами навчання, міжнародними програмами, науковою діяльністю, умовами проживання у гуртожитках та організацією дозвілля.

Святкову програму продовжив концерт «Шлях до зірок» у залі ЦКМ. Відкриваючи його, до присутніх звернулася проректор з навчальної та виховної роботи Т. Іванова, привітавши особисто та передавши щирі слова вітання від в. о. ректора В. Ісаєнка.

За давньою традицією, до Дня авіації та космонавтики плідна співпраця Національного авіаційного університету та освітніх закладів у системі неперервної освіти відзначається «Подяками» ректора за вагомий особистий внесок у навчання та виховання молоді.

Почесну місію вручення подяк університету присутнім в залі освітянам виконала Т. Іванова. До нагородження були представлені представники відокремлених структурних підрозділів НАУ: О. Михайлова, Н. Апенько, А. Чуйков, Л. Уставщикова, Н. Литвиненко, а також заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ Солом’янського району м. Києва: І. Виноградова, О. Антоненко, Ж. Немикіна, Л. Чемерис, Я. Поліщук та Т. Хілінська.

Присутнім у залі нагадали найяскравіші сторінки історії та сьогодення успішного розвитку авіаційної та ракетно-космічної галузі. Велике враження на гостей справила неймовірна атмосфера, створена співаками та танцювальними колективами: зразковий художній колектив сучасного та стилізованого танцю «Пектораль» та художній колектив спортивно-сучасного танцю «Шанс» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва; учасник проекту Х-фактор, студент НАУ І. Варава; колектив народного танцю «Трипілля» гімназії Київська Русь Дарницького району м. Києва; лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, студентка НАУ К. Романчук; соліст народного духового оркестру, студент НАУ В. Спірін; студентка Київського інституту музики імені Глієра В. Фішер та команда НАУ Київської ліги сміху «Лови кураж».

Вітаємо усіх зі святом і, як сказав Л. Каденюк, «Літайте в космос, аби поліпшити життя на Землі».

Колектив Навчально-наукового інституту неперервної освіти висловлює слова щирої вдячності адміністрації університету та усім структурним підрозділам НАУ за підтримку та сприяння в організації та проведенні свята «Шлях для зірок», яке залишило для абітурієнтів незабутні спогади про Національний авіаційний університет!