Навчання у НАУ – це шлях до зірок!

12 квітня 2018 р. випускники ЗНЗ м. Василькова зустрілися з представниками НАУ на «ярмарку професій», що відбувся на базі міськрайонного центру зайнятості. Науковці  університету від імені в. о. ректора В. Ісаєнка та колективу привітали присутніх із святом, що завжди об’єднує земне і небесне – Днем авіації та космонавтики. Щирі слова вітання були адресовані молоді, на яку ми покладаємо великі надії щодо возвеличення нашої держави та педагогам, які виховують прекрасне молоде покоління.  На заході Національний авіаційний університет був представлений: НН Інститутом неперервної освіти, НН Інститутом аеропортів, НН Юридичним інститутом, НН Гуманітарним інститутом, Факультетом транспортних технологій, Факультетом економіки та бізнес-адміністрування, НН Інститутом інформаційно-діагностичних систем, НН Інститутом аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Учні 9–11 класів та їх батьки ознайомилися з переліком спеціальностей та спеціалізацій, Правилами прийому до НАУ у 2018 р., освітніми програмами, матеріально-технічною базою, викладацьким складом, вартістю навчання, формами навчання, можливістю отримати другу вищу освіту, англомовним проектом, особливостями та перспективами навчання на підготовчому відділенні ННІ НО та кафедрі військової підготовки, участю у профорієнтаційних та освітніх проектах «Літня школа» та «Пробне ЗНО». Цікавили старшокласників також проходження практики та перспективи подальшого працевлаштування.

Присутні переглянули фільм про НАУ, змістовні презентації профільних кафедр,  отримали відповіді на всі запитання, що хвилюють сучасного абітурієнта, а також інформаційно-рекламні буклети та випуски газет «Авіатор».

Захід відвідали близько 180 старшокласників міста.

Представники НАУ, на запрошення адміністрації закладів освіти, також відвідали 9– 11 класи ЗНЗ: № 3, № 9, № 7 та № 8 м. Василькова, провівши заплановані профорієтаційні уроки «Твій вибір – твоє майбутнє», по завершенні яких значна більшість абітурієнтів вирішила пов’язати своє майбутнє саме з Національним авіаційним університетом.

Адміністрація ЗНЗ та ЦЗ подякувала за проведену на високому рівні профорієнтаційну роботу для молоді м. Василькова і побажала керівництву та співробітникам НАУ, у День авіації та космонавтики, завжди тримати восокозіркову лідерську позицію у підготовці фахівців авіаційної галузі, спрямовану на благо України!

Адже навчання у Національному авіаційному університеті – це своєрідний шлях до зірок, що завжди сяятимуть на благо самовдосконалення особистості та процвітання суспільстава!