До уваги студентів денної форми навчання Навчально-наукового інституту неперервної освіти!

- це Ваше право і реальна забезпечена
можливість вирішувати питання навчання
і побуту, захисту прав та інтересів, а
також брати активну безпосередню
участь в управлінні інститутом.

Рішенням Центрального виборчого комітету НАУ від 27.03.2018 р. (протокол № 16), прийнятим на виконання вимог п. 2.1.11 Положення про вибори органів студентського самоврядування НАУ, затвердженого Конференцією студентів НАУ (протокол № 1 від 12.10.2016 р.) призначено дату проведення виборів голови Студентської ради Навчально-наукового інституту неперервної освіти на 18 квітня 2018 р., а також встановлено режим роботи Дільничного виборчого комітету (далі – ДВК) у день виборів:

• голова ДВК проводить засідання комітету за 15 хв. (о 8 год. 45 хв.) до відкриття виборчої дільниці;
  • о 9 год. 00 хв. відкривається виборча дільниця для проведення процедури голосування;
  • о 15 год. 00 хв. процедура голосування завершується, виборча дільниця закривається та починається підрахунок голосів з метою встановлення результатів виборів.

З повагою, дирекція ННІНО

Детальніше в цій категорії: « Вітання Навчання у НАУ – це шлях до зірок! »