ДІКОВА-ФАВОРСЬКА Олена Михайлівна
Завідувач кафедри, доктор соціологічних наук, професор

Має 2 вищих освіти (філологія та менеджмент). В 2005 році закінчила Вищу Школу Управління в місті Варшава (Польща) та отримала державний диплом з відзнакою за програмою "Європейська інтеграція".
2013-2015 роки – науковий консультант україно-польсько-німецького проекту ISMO "Мобільна робота з молоддю".
2012-2016 – координатор від Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова міжнародного проекту програми TEMPUS №530417-TEMPUS-1-2-12-IDE(INOVEST) "Східне партнерство в педагогічних інноваціях в інклюзивній освіті".
Засновник та голова громадського об'єднання "Євроклуб". Головною метою організації є поширення знань про Європейський Союз, формування європейської ментальності та підготовка до усвідомленого входження в євроінтеграційні процеси. Євроклуб знаходиться під патронатом Представництва Європейського Союзу в Україні.
Автор ідеї та координатор проекту "Міжнародна науково практична конференція "Молодь в умовах нової соціальної перспективи".
Відмінник освіти України.
Кавалер Ордена Святого Рівноапостольного Князя Володимира Першого Ступеня.
Відзначена Почесними грамотами Міністерства у справах сім'ї та молоді України, Міністерства освіти та науки та Міністерства закордонних справ України та подякою Представництва Європейского Союзу в Україні.

  

МАКСЮТЕНКО Ірина Євгеніївна
Кандидат економічних наук, доцент

У 2001 році закінчила аспірантуру при НАУ та захистила кандидатську дисертацію на тему «Обґрунтування перспектив розвитку авіації загального призначення в Україні». З 2006 по 2009 проходила навчання в докторантурі НАУ. Працювала над докторською дисертацією. Викладає дисципліни «Фінансовий менеджмент», «Банкрутство і санація підприємств», «Економіка та фінанси підприємства», «Фінанси, гроші та кредит», «Інноваційно – інвестиційний менеджмент!, «Основи страхування», «Публічне (державне) управління», «Логістика», «Маркетинг», «Основи ЗЕД».
Досвід роботи викладачем 18 років. Має понад 25 наукових друкованих праць, 10 навчально – методичних праць.

 

СІВАШЕНКО Тетяна Володимирівна
Кандидат економічних наук, доцент

ДОСВІД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ:  12 років
1995  по 1998 – асистент кафедри економіки і менеджменту Київського інституту водного транспорту Одеської державної морської академії;
1998 по 2000 – асистент кафедри обліку і фінансів Київського міжнародного університету цивільної авіації; 
2000 по 2001 – старший викладач кафедри обліку і фінансів НАУ;
2001 по 2006– старший викладач кафедри менеджменту організацій   НАУ;
2006 по 2010 – доцент кафедри менеджменту організацій НАУ.
З 21.09.10 по 28.06.16 – доцент кафедри менеджменту ЗЕДП НАУ. З 15.09.17 – доцент кафедри управління професійною освітою НАУ

Дисципліни, що викладаються:
Управління персоналом
Ділове адміністрування
Економіка і організація виробництва
Стратегія підприємств
Інвестиційно –інноваційний менеджмент

Навчально-методичні матеріали:
навчальні та робочі навчальні програми дисциплін, тексти лекцій, візуальне супроводження (роздатковий матеріал), тести, задачі, завдання для контрольних робіт, питання на екзамени та заліки. Має власні підручники та навчальні посібники ( з грифом), наукові праці.

 

ПАНАСЮК Ірина Петрівна
Кандидат економічних наук, доцент

У 2006 р. закінчила економічний факультет Львівського державного аграрного університету. Тема дисертації на звання кандидата економічних наук  зі спеціальності економіка та управління підприємствами «Формування тарифної політики авіакомпаній» (2015 р).

 

ПОЛІЩУК Оксана Володимирівна
Кандидат економічних наук, доцент

У 2002 році закінчила Київський міжнародний університет, спеціальність «Зовнішня політика». У 2009 році захистила дисертацію «Інститутні засади забезпечення міжнародної конкурентоспроможності малого і середнього бізнесу в умовах глобалізації».

  

ПЕТЬКО Станіслав Михайлович
Кандидат економічних наук, доцент

У 2013 р. закінчив Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародна економіка» та здобув кваліфікацію магістра з міжнародної економіки. З 2013р. по 2016 р. навчався на денній формі в аспірантурі КНЕУ імені Вадима Гетьмана. У 2016 р. захистив кандидатську дисертацію з економіки на тему: «Організаційно-корпоративний компонент розвитку глобального ринку фінансових послуг». Вільно володіє українською, російською, англійською мовами. Арабською – читає і розмовляє.

 

ПАВЛОВА Дарина Михайлівна
Кандидат соціологічних наук, доцент

В 2001 році закінчила Міжнарожний християнський університет, Київ (ICU-Kyiv) за спеціальністю бізнес-адміністрування.
В 2003 – Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, магістр соціології (диплом з відзнакою).
В 2008 отримала диплом спеціаліста з соціальної роботи (з відзнакою).
Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата соціологічних наук.
З вересня по грудень 2015 року навчалася в University of Washington, Seattle, Washington, USA, спеціальність Principles of STD/HIV Research Course.
Представляє Україну в міжнародному дослідницькому проекті “HBSC”.
Вільно володіє англійською мовою.

 

ТРУБЧАНІНА Ірина Вікторівна
Провідний фахівець кафедри

В 2000 р. закінчила Харківську державну академію інженерів залізничного транспорту за спеціалізацією «Облік та аудит», за фахом економіст. В теперішній  час навчається у Київському Національному педагогічному інституті ім. М.П. Драгоманова, староста групи «Початкова освіта». Член правління Благодійної організації «Благодійний фонд «КІГ – працею і старанням», заступник Голови батьківської ради Київської інженерної гімназії. Досвід роботи держслужбовця,  засновника та керівника  підприємств у сфері послуг для населення, автор та викладач курсів підготовки та перепідготовки фахівців у сфері обслуговування, засновник  проектів  дитячої та юнацької творчості.