КАФЕДРА ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Кафедра є базовим структурним підрозділом Навчально-наукового інституту неперервної освіти, що провадить освітню, методичну та/або наукову діяльність за певними спеціальностями (спеціалізаціями) чи міжгалузевою групою спеціальностей (спеціалізацій), відповідно до мети, головних завдань та Політики в сфері якості освітньої діяльності Національного авіаційного університету.

Головним завданням кафедри є організація та здійснення на високому рівні навчальної і навчально-методичної роботи із закріплених за кафедрою навчальних дисциплін, наукових досліджень за профілем кафедри, підготовки науково-педагогічних працівників та підвищення їх кваліфікації.

Освітній процес на кафедрі інноваційних технологій професійної освіти здійснюється за допомогою сучасних комп’ютерних та мультимедійних технологій за допомогою яких студенти отримують ґрунтовні знання з гуманітарних, соціально-економічних, математичних, природничо-наукових та професійних дисциплін.

Організація освітнього процесу кафедри здійснюється на основі загальновідомої технології дистанційного навчання – Moodle (Модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище), що є програмним комплексом для організації дистанційного навчання через мережу Інтернет і призначена для об'єднання учасників освітнього процесу (студентів і викладачів) в одну надійну, безпечну та інтегровану систему для створення персоналізованого навчального середовища.

Кафедра інноваційних технологій професійної освіти
здійснює базову підготовку студентів за наступними спеціальностями (спеціалізаціями):

• Економіка (міжнародна економіка; економіка підприємства)
  • Облік і оподаткування (облік і аудит);
  • Фінанси, банківська справа та страхування (фінанси і кредит);
  • Менеджмент (менеджмент зовнішньо-економічної діяльності):
  • Маркетинг
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (підприємницька діяльність в авіації);
  • Кібербезпека (адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації, системи технічного захисту інформації);
  • Телекомунікації та радіотехніка (радіоелектронні пристрої, системи та комплекси);
  • Авіаційний транспорт (технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіаційних двигунів);
  • Психологія.

СКЛАД КАФЕДРИ

• ДРЕЙС Юрій Олександрович - завідувач кафедри, кандидат технічних наук, доцент
  • РЕВА Олексій Миколайович - доктор технічних наук, професор